• Detail firmy

BERNAT MOUNTING a.s.

Základní popis

Jsme výrobci mosazného kování pro všechny druhy oken a dveří. Dodáváme okenní rozvory, půlolivy, obrtlíky, kliky pro eurookna, kliky na dveře i bezpečnostní kování v různých povrchových úpravách. Celý sortiment lze objednávat na webových stránkách.

Adresa

Besedice 53
468 22 Železný Brod

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25295331

Výrobky, činnosti

Dveřní kování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 390 083
Fax: +420 483 391 994
E-mail: info@bernat.cz
WWW: www.bernat.cz

Kontaktní osoba

Martin Bernat - Člen představenstva

Mobil: +420 602 292 885

Miloš Bernat

Další firmy v oboru

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Renkard s.r.o.

Nabízíme výrobu a renovaci kardanových a klikových hřídelí, homokinetických kloubů pro nákladní, osobní a zemědělskou techniku. Zajišťujeme zámečnické, frézařské, svářečské a kompletní kovoobráběčské práce na zakázku. Zhotovujeme strojní součásti pro automobily, zemědělské a stavební stroje.