• Detail firmy

Jiřina Beránková

Základní popis

Prodej, výroba, TUNING a servis zahradní, farmářské a dílenské techniky ABSOLUT... DOVOZ A SERVIS ELEKTRO-KOL, ELEKTRO-MOTOREK... + výroba a prodej VYSOCE KVALITNÍCH A MODELOVÝCH kožených rukavic

Adresa

Wolkerova 2076
530 02 Zelené Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16212703
DIČ:  CZ45610842
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kožené rukavice

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 271 333
E-mail: zemnistrojeaprace@centrum.cz
WWW: www.absolut-shop.eu

Kontaktní osoba

Jiřina Beránková - Majitel

Mobil: +420 608 702 057
Další firmy v oboru

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.