• Detail firmy

TOMANDL MIREK - TRUHLÁŘSTVÍ

Adresa

Okružní 504
373 11 Ledenice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18284248

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 995 063

Kontaktní osoba

Mirek Tomandl - Majitel

Pobočky

Lukáš Tomandl
Okružní 504
373 11 Ledenice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.