• Detail firmy

TOORS CZ s.r.o.

Základní popis

Garážová, průmyslová a rychloběžná vrata na zakázku, široká škála provedení a speciálních úprav dle požadavků klienta. Výroba a velkoobchodní prodej.

Adresa

Na Harfě 336/9
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26176742
DIČ:  CZ26176742

Výrobky, činnosti

Dveře a vratové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 491 855
Fax: +420 495 491 853
E-mail: p.ticha@toor.cz
E-mail: toors@toors.cz
WWW: www.toors.cz

Kontaktní osoba

Karel Hodač

Ing. Radovan Havlín - Jednatel

Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.