• Detail firmy

BAUMAT - PLUS , spol. s r.o.,

Základní popis

Provozujeme velkoobchod se stavebním materiálem. Nabízíme střešní krytiny, vybavení koupelen, plovoucí podlahy či zdící a izolační materiál.

Adresa

Zborovská 3
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25324187
DIČ:  CZ25324187

Výrobky, činnosti

Stavební materiál (všeobecně)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 453 133

Kontaktní osoba

Hana Kaderková - Jednatel

Zdeněk Bubeník - Jednatel

Dalena Hertlová - Jednatel

Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.