• Detail firmy

BARTOŇ PETR - TRUHLÁŘSTVÍ

Základní popis

Jsme Truhlářství s dvanáctiletou tradicí. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, schodišť, pergol, dřevostaveb, atypických dveří, špaletových oken a solitérů. Samozřejmostí jsou montáž i doprava. Naší doménou jsou individualita a originalita.

Adresa

Sedmihorky 10
512 62 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66796768
DIČ:  CZ6608260010
Rok založení:  1998
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek do rodinných domů

dveře, schodiště, vestavěné skříně, kuchyně, dětské pokoje, postele a obložení stěn

Kontaktní údaje

E-mail: petr.barton@centrum.cz
WWW: www.barton.vyrobce.cz

Kontaktní osoba

Petr Bartoň - Majitel

Mobil: +420 723 732 792
E-mail: petr.barton@centrum.cz

David Szalay

E-mail: davidszalay@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.