• Detail firmy

Ing. Pavel Bareš - ABA

Základní popis

Vyrábíme poloautomatické plničky pro dávkování kapalin, dávkovací zařízení pro krémy, masti dále dávkovače na pasty, plniče na gely a jiné viskózní hmoty, vše pro plnění do obalů od 0,5 ml do 20 l. Provádíme instalace do plnicí linky a servis.

Adresa

Chrášťany 59
252 19 Chrášťany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12373761

Výrobky, činnosti

Vyrábíme poloautomatické plničky

Vyrábíme poloautomatické plničky pro dávkování kapalin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 670 424
Fax: +420 311 670 424
E-mail: aba@aba2000.cz
WWW: www.plnicky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Bareš - Jednatel

Mobil: +420 724 185 577
Další firmy v oboru

VISBETO, s.r.o.

Dodáváme vibrační techniku, zavážecí vozy a další zařízení pro stavebnictví. Jsme přímým výrobcem a dodavatelem. Kromě toho našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu v oborech zámečnictví a sváření.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.