• Detail firmy

VOSS Zlín s.r.o

Základní popis

Nabízíme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, kachlová kamna, kachlová kamna s výměníkem, krbové vložky, kuchyňské sporáky, zahradní krby, kamna na pelety, kouřovody, krbové nářadí a koše.

Adresa

Souhrady 61
763 16 Fryšták

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25572555
  • Služby

Výrobky, činnosti

Krby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 912 482
Mobil: +420 777 733 339
E-mail: kuchar@kkk-zlin.cz
WWW: www.kkk-zlin.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kuchař - Jednatel

Telefon: 777 733 339

David Kuchař - Jednatel

Mobil: +420 737 868 741

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.