• Detail firmy

AUTOPRIM PARDUBICE s.r.o.

Základní popis

Prodej nových a ojetých automobilů Opel, Chevrolet a náhradních dílů. Nabídka služeb autoservisu

Adresa

Pražská 875
530 06 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25255673
DIČ:  248-25255673
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Servis OPEL vozů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 310 321
Fax: +420 466 310 348
E-mail: autoprim.pce@wordonline.cz
E-mail: autoprim.pce@pce.czcom.cz
WWW: www.autoprim.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Šotola

Další firmy v oboru

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

MOTOFAN Dariusz Michalski

MOTOFAN dlouhé zkušenosti s přívodem vzduchu, oleje, pohonné hmoty, kabinová, hydraulické a průmyslové použití v automobilovém průmyslu, zemědělství a stavebnictví. Jsme distributorem předních světových výrobců filtrů WIX filtry Filtron, MANN + HUMMEL, Donaldson, Baldwin, SF-FILTER, Parker a mnoho dalších. Jsme výrobcem stretch fólie.