• Detail firmy

RESIDENCE DOLCE VITA

Základní popis

Nabízíme dlouhodobý pronájem apartmánů v zrekonstruované historické budově. Při vstupu do residence Vás uvítá příjemný italský styl, který Vás bude provázet celým objektem včetně vybraného apartmánu.

Adresa

Otakarova 7
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26171228
DIČ:  CZ 26171228

Výrobky, činnosti

Hotelové ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 741 964
Fax: +420 241 742 601
E-mail: dolce.vita@volny.cz

Kontaktní osoba

Romana Havelková - Ředitel

Málková

Zařazení v katalogu

Pobočky

HOTEL CASA - EDITH STEIN
U Perníkářky 2a
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.