• Detail firmy

TROPICO PLUS CZ a.s.

Adresa

Roztoky u Jilemnice 215
512 31 Roztoky u Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26173212
DIČ:  CZ26173212

Výrobky, činnosti

Matrace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 587 410
Fax: 481 587 411
E-mail: tropico@tropico-plus.com
WWW: www.tropico-plus.com
WWW: www.curem.cz

Kontaktní osoba

Ivo Hryzák - Předseda představenstva

Ing. Jaroslav Hryzák

Tomáš Konečný

Telefon: 481 587 410
E-mail: odkazy@celistvost.info

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Margita Kubáčková - MARGITEX

Zabýváme se prodejem kvalitních lůžkovin a bytového textilu. Nabízíme produkty z prvotřídních materiálů, od osvědčených českých dodavatelů. V našem sortimentu naleznete i lůžkoviny pro alergiky či astmatiky. Lůžkoviny od nás Vám zaručí zdravý a příjemný spánek. Navštivte náš e-shop a vyberte si z široké nabídky přikrývek, polštářů, povlečení, prostěradel atd.

4dreams, s.r.o.

Společnost 4dreams se zabývá maloobchodních a velkoobchodním prodejem produktů zaměřených na zdravý životní styl. Svým zákazníkům nabízíme zdravotní ortopedické matrace, ortopedické polštáře, přikrývky, infraterapie, robotické vysavače - zn. iRobot.