• Detail firmy

CHERSON spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování v klidné části v blízkosti centra města. Plně vybavené 2-3 lůžkové pokoje a apartmá. Možnost konání firemních meetingů.

Adresa

Fričova 269/13a
500 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25933353

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 273 894
Mobil: +420 606 418 350
WWW: www.sweb.cz/pensionaxa

Kontaktní osoba

Igor Babucký - Jednatel

Mobil: +420 606 418 350

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.