• Detail firmy

Duba - dopravní pásy

Adresa

Kosovská 457/10
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68753683

Výrobky, činnosti

Dopravní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 321 133
Mobil: +420 603 506 521
E-mail: info@duba-dp.cz
WWW: www.duba-dp.cz
WWW: www.duba-dp.cz

Kontaktní osoba

Martin Duba - Majitel

Mobil: +420 777 606 621
Další firmy v oboru

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.

SEMAT HB s.r.o.

Specializujeme se na opravy a prodej vysokozdvižných vozíků. Nabízíme i další manipulační techniku - paletové vozíky, rudly nebo retraky. Dodáváme i příslušenství a náhradní díly jako jsou pásy, baterie, nabíječe, hydraulická zařízení, pneumatiky či přídavná zařízení. Prodáváme bazarové vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.