• Detail firmy

KÜHNEL PAVEL

Základní popis

Naše firma vyrábí samonosná dřevěná schodiště, vchodové a interiérové dveře, EURO okna. Výroba je založena na dokonalém zpracováním a preciznosti. Vyrábíme výhradně z materiálu dlouhodobě sušeného na našem skladě.

Adresa

Dlouhý Most 16
463 12 Dlouhý Most

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63797453

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 149 416
Fax: +420 485 149 416

Kontaktní osoba

Pavel Kühnel - Majitel

Mobil: 775 100 011
Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.