• Detail firmy

TUFÍR spol. s r.o.

Základní popis

Naše stavební firma nabízí služby pozemního stavitelství, občanskou a průmyslovou výstavbu i rodinné domy. Dále provádíme vodohospodářské stavby jako

Adresa

Na Drahách 881
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26263718

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 540 500
Mobil: +420 602 720 971
Fax: +420 572 547 022
E-mail: slosar@tufir.cz
WWW: www.tufir.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Šlosar - Jednatel

Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.