• Detail firmy

Digital Reality Studios, s.r.o.

Základní popis

Jsme reklamní agentura a kreativní grafické studio. Nabízíme služby 3D vizualizace a animace, obalový design, Corporate identity, TV reklam.

Adresa

Novinářská 1113/3
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25893971

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 450 292
Mobil: +420 604 929 904
E-mail: info@drs.cz
WWW: www.drs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Vlček - Jednatel

Mobil: +420 604 929 904
E-mail: michal.vlcek@kreativniwebdesign.cz
Další firmy v oboru

S.U.K. veřejná obchodní společnost

Nabízíme našim zákazníkům programové vybavení - software, jak z vlastní produkce, tak od našich obchodních partnerů. Součástí poskytování software je technická podpora uživatelům.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.