• Detail firmy

ASTR spol. s r.o.

Základní popis

Výrobce informačních systémů, správa počítačových sítí na platformě Windows a Linux, tvorba softwaru na zakázku včetně programování webových stránek.

Adresa

Krásného 1175/63
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60699060

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 638 803
Mobil: +420 722 167 640
Mobil: +420 777 567 477
E-mail: obchod@astr-freesoft.com
E-mail: studio@astr-studio.com
WWW: www.astr-studio.eu
WWW: www.astr-studio.com

Kontaktní osoba

Jitka Stříteská - Jednatel

Aleš Stříteský - Jednatel

Aleš Stříteský - Generální ředitel

Telefon: 473 270 374
E-mail: studio@astr-studio.eu
Další firmy v oboru

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.