• Detail firmy

Martin Bahounek

Základní popis

Realizace podlah a interiérů. Nabízíme dodávku a montáž podlah všech typů, parkety, palubky, vinylové podlahy, PVC, koberce a renovací podlah.

Adresa

Paseka 283
783 97 Paseka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65159306
Rok založení:  2001
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pergoly

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 237 263
E-mail: podlahybahounek@email.cz
WWW: www.podlahy-bahounek.cz

Kontaktní osoba

Martin Bahounek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.