• Detail firmy

Artea CZ, a.s.

Základní popis

ARTEA CZ, a.s. se zaměřuje na stavební činnosti - rekonstrukce objektů a jejich přizpůsobení novému účelu, dále inženýrské a průmyslové stavby, mostní stavby, novostavby na klíč, demoliční práce a další realizace v rámci stavebního oboru.

Adresa

Rakouská 686
289 23 Milovice

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26463326
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bytové stavby

Kontaktní údaje

Telefon: 312 243 502
Fax: 312 243 747
E-mail: kladno@artea.as
WWW: www.artea.as

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Bláha - Jednatel

Petr Šmíd

Mobil: 721 241 087
E-mail: smid@artea.as
Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.