• Detail firmy

STEROLL,s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme pásky lepicí, samolepicí, balicí, ohraničovací, vytyčovací, výkopové, textilní, potištěné, trhací, netrhací, maskingové pro sport,

Adresa

Chmelnická 445
761 36 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26289831
DIČ:  CZ26289831

Výrobky, činnosti

Výroba plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 777 275
Mobil: +420 603 898 264
E-mail: info@steroll.com
WWW: www.steroll.com

Kontaktní osoba

Ján Bartoš - Jednatel

Telefon: 603 898 264

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.