• Detail firmy

Tomáš Dlabaja

Základní popis

Provozujeme výrobu kuchyňských linek, nábytku, oken a dveří na zakázku. Dále dodáváme dětské hřiště pro veřejný i neveřejný sektor, zahradní domky, zahradní nábytek a trampolíny na Vaši zahradu. Skluzavky na vaši zahradu.

Adresa

Školní 609
763 15 Slušovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40987272

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Služby architekta - Zaměření a Výrobní dokumentace zdarma v případě realizace zakázky - Cenový návrh zdarma - Výroba, doprava, montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 981 565
E-mail: dlabaja@tom-stolarstvi.cz
WWW: www.tom-stolarstvi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dlabaja - Majitel

Mobil: +420 602 557 916
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.