• Detail firmy

ADOLF TRULEY s.r.o.

Adresa

Uherčice u Znojma 92
671 07 Uherčice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25517953
DIČ:  CZ25517953

Výrobky, činnosti

Šití

- ložní prádlo - pohřební artikl-šití souprav do rakví - lůžkoviny a prádlo pro restaurace a turistická zařízení, nemocnice (ubrusy, látkové ubrousky, potahy na židle aj.) - zástěry - kuchyňské rukavice - látkové nákupní tašky-i reklamní s potiskem - ozdobné polštáře - levandulové polštáře - polštáře plněné bylinkami - záclony - závěsy - koupelnové závěsy - ručníky

Kontaktní údaje

Telefon: 420 515 298 209
Mobil: +420 606 411 168
Mobil: 420 603 278 699
Fax: 420 515 298 209
E-mail: denerova@gymzn.cz

Kontaktní osoba

Eva Štěpánková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRÁDELNA BRNO

Činnost naší společnosti je zaměřena na praní a mandlování prádla, jak pro domácnosti, tak i pro hotely, penziony, ubytovny, restaurace či mateřské školy. Zajišťujeme rovněž žehlení košil. Provádíme chemické čištění oděvů (i kožených a kožešinových), čištění peří, péřových bund a spacáků. V neposlední řadě se zabýváme šitím péřových výrobků.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.