• Detail firmy

Laminex Desing s.r.o.

Základní popis

Realizujeme moderní výstavbu nízkoenergetických a pasivních montovaných RD, přístaveb a mobilních domů v celoročním provedení. Zajišťujeme poradenství v oblasti vyřízení stav. povolení a také financování od návrhu až po realizaci.

Adresa

Radotín 1
753 54 Radotín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63321033

Výrobky, činnosti

Montované domy.

Realizujeme moderní výstavbu nízkoenergetických a pasivních montovaných RD, přístaveb a mobilních domů v celoročním provedení.

Kontaktní údaje

E-mail: abcdw@seznam.cz
WWW: www.laminexd.cz

Kontaktní osoba

Pala Jiří - Jednatel

Mobil: 777 583 374

Miloslav Gančarčík - Jednatel

Telefon: 581 603 442
Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Mobilheim Plzeň - Michal Suchý

Naší specializací jsou mobilní domy pro rekreaci i bydlení. Nabízíme celoroční a zateplené mobilní domy k bydlení, které poskytují komfort a zároveň jsou velmi nenáročné. Pomůžeme Vám i s financováním mobilních domů. Rovněž dodáváme náhradní díly pro mobilní domy.