• Detail firmy

PTV, spol. s r.o.

Základní popis

Řezání vodním paprskem a prodej CNC strojů. Dodáváme systémy s technologií vysokotlakého kapalinového paprsku v tlakových hladinách a systémy řezání vodním paprskem - waterjet.

Adresa

Čsl. armády 23
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00222640
DIČ:  CZ00222640
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  75
Roční obrat:  300000000

Výrobky, činnosti

Technologie řezání vodním paprskem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 981 430
E-mail: obchod@ptv.cz
WWW: www.ptv.cz

Kontaktní osoba

Soňa Křemencová

Další firmy v oboru

KND s.r.o.

Nabízíme nástrojářské práce. Provádíme drátové řezání a hloubení. Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru nástrojářství a drátovém řezání. Nabízíme Vám výrobu lisovacích postupových nástrojů, forem, přípravků a náhradních dílů. Opravy lisovacích nástrojů, klasické kovoobráběčské práce frézování a rovinné broušení. Pro kompletní zjištění služeb navštivte naše webové stránky.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

KOVO REICH, s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a soustružení na CNC soustruhu s C osou. Soustružíme všechny druhy materiálů a zaměřujeme se na sériovou i kusovou výrobu. Věnujeme se frézování, řezání do průměru 250, kovoobrábění a drobnému frézování. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.