• Detail firmy

Petr Maštálko

Základní popis

Specializovaná firma v oblasti protipožárního zabezpečování staveb. Kompletní montáže systémů požární ochrany, protipožární nátěry, nástřiky, stěny, obložení stěn a stropů, obložení ocelové konstrukce, protipožární sklo.

Adresa

Palackého 135
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63846390

Výrobky, činnosti

Zprostředkování obchodu

Specializujeme se na protipožární stavby.

Kontaktní údaje

Mobil: 420 603 580 512
E-mail: pek@mastalko.cz
WWW: www.mastalko.cz

Kontaktní osoba

Petr Maštálko - Majitel

Mobil: 603 580 510

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.