• Detail firmy

Václav Slanař

Základní popis

V současné době jsme schopni vyrobit od standardních kuchyňských linek až po atypické, obývací pokoje, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, předsíňové stěny a mnoho dalšího dle přání zákazníka.

Adresa

Školní pěšina 5248
430 03 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72611626
DIČ:  CZ 26911102451
Rok založení:  2001
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní osoba

Miroslav Vaníček

Mobil: +420 777 951 452
Další firmy v oboru

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!