• Detail firmy

FOM-STAV s.r.o.

Základní popis

Nabízíme strojní omítky, fasády, zateplovací systémy, sanační omítky, sádrokartony a pronájem lešení. Provádíme zateplení paneláků.

Adresa

Červenohrádecká 13/42
312 00 Plzeň 4 - Červený Hrádek

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26371138

Výrobky, činnosti

Stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 471 111
Mobil: +420 737 013 309
E-mail: info@fom-stav.cz
WWW: www.fom-stav.cz

Kontaktní osoba

Dušan Vambera - Jednatel

Mobil: 603 484 279
Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.