• Detail firmy

IDEA FLEUR

Adresa

Malé náměstí 76
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12065021

Výrobky, činnosti

Projekční kanceláře - zahradní architektura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 742 016
Mobil: +420 731 462 072
E-mail: francova@gardenart.cz
WWW: garenart.cz/floristika/benesov_nabidka.html
Další firmy v oboru

Danihelka, D-Projekt

Zpracováváme projekty v oblasti: vytápění (klasické, podlahové, plynové kotelny, tepelná čerpadla), technické zařízení budov (kanalizace, vodovod, plynovod), inženýrské sítě (kanalizace, vodovod, plynovod), čištění odpadních vod, úpravny vody pro kotelny, likvidace dešťových vod. Zabýváme se inženýrskou činnosti ve výstavbě.

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

Ing. Vladislava Kosková

Náš ateliér se zabývá projekty rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti, rekonstrukcí či adaptací stavby a půdními vestavbami. Nabízíme vizualizace interiérů i exteriérů, 3D návrhy projektů a 3D-BIM návrhy. Pomůžeme vyřídit stavební povolení a poskytneme kompletní služby architektů od prvotního návrhu až po realizaci stavby. Vyberte si architekta, který pro Vás zrealizuje Váš vysněný dům.