• Detail firmy

TEKON - Dagmar Lukschanderlová

Základní popis

Naše firma se zabývá výrobou autoplachet a výrobků tomuto podobným, jako jsou např. různé potahové krytiny (na bazény, nádrže, foliovníky, kryty na pískoviště), nebo celty na lehké montované haly, krycí plachty a závěsy, reklamní transparenty.

Adresa

Dub č. 9
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49573314
DIČ:  CZ455318073
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Šití na zakázku z technické konfekce

- autoplachtoviny, krycí plachty a autoplachty a různé přístřešky z těchto kvalitních materiálů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 752 511
Mobil: +420 603 779 384
E-mail: tekon-staryjicin@centrum.cz
WWW: www.tekon-staryjicin.info

Kontaktní osoba

Dagmar Lukschanderlová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.