• Detail firmy

Waif nova spol. s r.o.

Základní popis

Montáž a opravy plynových zařízení, solárních zařízení a tepelných čerpadel. Nabídka instalatérských a topenářských prací.

Adresa

Josefa Sousedíka 1142
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64084574

Výrobky, činnosti

Plynové instalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 417 872
Mobil: +420 603 215 531
E-mail: waifnova@waifnova.cz
WWW: www.waifnova.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Bažant - Jednatel

Mobil: +420 603 215 531
Další firmy v oboru

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.

CHEPORT spol. s r.o.

Hlavní výrobní program společnosti Cheport tvoří výroba tekutých čistících, pracích a dezinfekčních prostředků určených pro zemědělství, zdravotnictví, potravinářství, obecnou a komunální hygienu. Dále: servis ČOV, servis čistíren odpadních vod. Působíme v regionu Zlín a okolí.