• Detail firmy

AP SERVIS - Ing. Petr Janovec

Adresa

Pěčín 87
517 57 Pěčín

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63214491

Výrobky, činnosti

Realizace a údržba zeleně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 494 595 440
Mobil: +420 603 921 504
Mobil: +420 603 208 981
E-mail: janovec@apservis.cz
WWW: www.apservis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Janovec - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.