• Detail firmy

ANIMO PLUS s.r.o.

Adresa

Rozsochatec 74
582 72 Rozsochatec

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25283677

Výrobky, činnosti

Substráty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 628 116
Telefon: +420 603 886 632
Mobil: +420 602 696 992
Mobil: +420 602 352 828
E-mail: animo@animo.cz
WWW: www.animo.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Halák - Jednatel

Ing. Petr Hobza - Jednatel

Ing. Michaela Hobzová - Jednatel

Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.