• Detail firmy

ANDĚL AUTO

Základní popis

Prodáváme filtry, oleje, brzdy, destičky, kotouče, těsnění, lanka, ložiska, výfuky, tlumiče, žárovky, akumulátory, startéry, alternátory, nabíječky, spínače, kabely, autoalarmy, antény, karosářské díly, čepy, ramena, autoskla. Denní rozvoz zboží.

Adresa

Havířská 357/80
400 10 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25462458
DIČ:  CZ25462458

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s náhradními díly

Prodáváme filtry, oleje, brzdy, destičky, kotouče, těsnění, lanka, ložiska, výfuky, tlumiče, žárovky, akumulátory, startéry, alternátory, nabíječky,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 205 620
Mobil: +420 605 927 279
E-mail: autoandel@autoandel.cz
WWW: www.autoandel.cz

Kontaktní osoba

Václav Seidl - Jednatel

Telefon: +420 739 272 866

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.