• Detail firmy

Jaroslav Hrdlička - Ampér

Základní popis

Zabýváme se prodejem elektrospotřebičů, instalačních materiálů a kabelů. Prodej výpočetní techniky.

Adresa

Zvole 3
552 25 Rychnovek

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63190851

Výrobky, činnosti

Domácí spotřebiče

prodej elektrospotřebičů renomovaných firem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 812 825
Mobil: +420 723 749 627
Fax: +420 491 812 825
E-mail: amper.2000@worldonline.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hrdlička - Majitel

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.