• Detail firmy

O.I.D.S. spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka vymáhání pohledávek a dluhů, insolvence a exekuce. Poskytování poradenství v oblasti dlužníků, neplatičů a věřitelů.

Adresa

Novákových 59/2
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26148391

Výrobky, činnosti

Vymáhání pohledávek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 581 095
Fax: +420 222 518 885
E-mail: dsio@vol.cz
WWW: www.oids.cz

Kontaktní osoba

Petr Kavínek - Jednatel

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.