• Detail firmy

ALTAP, spol. s r.o.

Základní popis

ALTAP, spol. s r.o., je česká firma založená v lednu 1999 dvěma společníky: Janem Ryšavým a Petrem Šolínem. Záměrem společnosti je vývoj, šíření a prodej vlastních aplikací. Klíčovým produktem je správce souborů Altap Salamander.

Adresa

Smetanova 356
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25047205
DIČ:  CZ25047205

Výrobky, činnosti

Komponenty pro PC

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 725 132
E-mail: sales@altap.cz
WWW: www.altap.cz

Kontaktní osoba

Jan Ryšavý - Jednatel

ing. Petr Šolín - Jednatel

Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.