• Detail firmy

Alpstyl, s.r.o.

Základní popis

Provádíme výškové práce horolezeckou technikou,plošinou, čištění výrobních hal, nátěry, mostů, komínů. Potápěčské práce. Péče o zeleň,památné stromy,arboristika, výsadba,řez a kácení stromů,údržba areálů firem,návrh a realizace zahrad,sekání trávy.

Adresa

Plzeňská 542
349 01 Stříbro

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26337657
DIČ:  CZ26337657
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Péče o dřeviny

Kontaktní údaje

E-mail: alpstyl@alpstyl.cz
E-mail: alpstyl@alpstyl.cz
WWW: www.alpstyl.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jaroš - Jednatel

Telefon: +420 602 320 415

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.