• Detail firmy

ALMA ELEKTRO s.r.o.

Základní popis

Komplexní rekonstrukce bytových a průmyslových rozvodů, dodávky elektroinstalace v nových bytových a průmyslových objektech.Návrhy a montáže kamerových systémů pro komerční a soukromé potřeby. Venkovní kamery pro kontrolu a střežení, vnitřní kamery.

Adresa

Vesecká 1
463 12 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25420151
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Průmyslové rozvody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 107 926
Mobil: +420 606 510 479
Mobil: +420 602 457 377
E-mail: info@almaelektro.cz
WWW: www.almaelektro.cz

Kontaktní osoba

Aleš Keltner - Jednatel

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.