• Detail firmy

Speco control, s.r.o.

Základní popis

Společnost SPECO CONTROL s.r.o. se zabývá se průmyslovou automatizací, měřeními, regulacemi a elektromontážní pracemi.

Adresa

Tečovice 353
763 02 Tečovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44018185

Výrobky, činnosti

Automatické systémy řízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 197 170
Telefon: +420 577 197 168
Mobil: +420 737 215 202
E-mail: speco@speco.cz
WWW: www.speco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Melichárek - Jednatel

Telefon: 737 215 202
Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.