• Detail firmy

REKON s.r.o.

Základní popis

stavba strojů s mechanickým pohonem, kovoobrábění , projektování elektrických, zařízení , výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů , vývoj, konstrukce, realizace a prodej strojů a zařízení ekologického charakteru

Adresa

Svatopluka Čecha 290
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42197236
DIČ:  245-42197236

Výrobky, činnosti

Ekologická technika, stroje a zařízení

stavba strojů s mechanickým pohonem,kovoobrábění,projektování elektrických zařízení,výroba,instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 812 095
Mobil: +420 737 216 095
Fax: +420 491 813 044
WWW: www.rekon-jaromer.cz

Kontaktní osoba

Jiří Sedláček - Jednatel

Telefon: 491 841 351
Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.