• Detail firmy

MIKOPA spol. s r.o.

Základní popis

Výroba kuchyní a veškerého interiérového nábytku z lamina, foliovaných MDF desek a jiných moderních materiálů vhodných pro tento typ nábytku.

Adresa

Modřanská 238
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47117478

Výrobky, činnosti

Elektrická zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 466 019
E-mail: mikopa@volny.cz
WWW: Http://www.mikopa.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Přenosil - Jednatel

Michal Kračmer - Jednatel

Mobil: +420 602 293 982
Další firmy v oboru

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.