• Detail firmy

ROAL HOLZ -Jiří Rozehnal

Základní popis

Česká firma ROALholz se zabývá výhradně produkcí nábytku z masivního smrkového dřeva a řadí se mezi přední firmy na českém trhu výrobců ekologického nábytku v severském stylu. Výrobní program tvoří ucelenou řadu pro vybavení kompletního interiéru.

Adresa

Podzámčí 863
763 31 Brumov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61404942
DIČ:  CZ6802090636

Výrobky, činnosti

Nábytek z masivního dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 330 794
Fax: +420 577 330 794
Fax: 577 330 794
E-mail: roalholz@roalholz.cz
WWW: www.roalholz.cz

Kontaktní osoba

Jiří Rozehnal - Majitel

Telefon: 577 330 794
E-mail: roalholz@roalholz.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.