• Detail firmy

Josef ADÁMEK - sítotisk

Základní popis

Plošný potisk plastů do formátu B1, parciální i celoplošné lakování, výroba štítků na ovládací panely, samolepky všech druhů.

Adresa

Bohunická 81
639 13 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18141838
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Sítotisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 212 578
Telefon: +420 547 212 200
Mobil: +420 603 414 560
Další firmy v oboru

Wéčko s.r.o.

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů - krabiček. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výsekové slohy, lepení a mnoho dalšího.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.