• Detail firmy

Ing. Libor Štolc - PC Design

Adresa

Na Zástřelu 40
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12492655
DIČ:  CZ510427047
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Software pro oblast prodeje nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 320 035
Mobil: +420 724 292 462
E-mail: libor.stolc@telecom.cz
WWW: web.iol.cz/pcdesign
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další. Diskrétnost, zodpovědnost a přání klienta na prvním místě jsou samozřejmostí.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.