• Detail firmy

AUFEER DESIGN, s.r.o.

Základní popis

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost specializovaná na poskytování designérských, vývojových konstrukčních a výpočtových produktů a služeb pro automobilové výrobce a jejich dodavatele.

Adresa

Ptácká 156
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26159031

Výrobky, činnosti

Vývojové, konstrukční a projekční kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 700 400
Mobil: +420 602 366 890
Fax: +420 326 700 450
E-mail: info@afd.cz
WWW: www.aufeerdesign.cz

Kontaktní osoba

Jiří Mastný - Obchodní ředitel

E-mail: jiri.mastny@afd.cz

Ing. Martin Zabadal - Ředitel

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.