• Detail firmy

Přemysl Bezděk

Základní popis

výroba nábytku kuchyňské linky vestavěné skříně obývací a dětské pokoje kancelářský nábytek stoly postele laboratorní nábytek Zaměření, konzultace a cenové kalkulace zdarma!

Adresa

Žižkova 502
783 53 Velká Bystřice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73164984
DIČ:  CZ 7601015763
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 409 944
E-mail: info@pb-nabytek.cz
WWW: www.pb-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Bezděk - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.