• Detail firmy

KWESTO s.r.o.

Základní popis

Dodáváme široký výběr vybavení pro sklady, kanceláře a dílny. Nabízíme množství kontejnerů, vozíků, zvedáků a kancelářského nábytku.

Adresa

Dělnická 12
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26148544

Výrobky, činnosti

Manipulační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 793 735
Telefon: +420 266 793 734
Fax: +420 266 793 721
E-mail: office@kwesto.cz
E-mail: prodej@kwesto.cz
WWW: www.kwesto.cz

Kontaktní osoba

Milan Novotný - Jednatel

Telefon: +420 266 793 761

Mgr. Ivo Šafařík - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.