• Detail firmy

Pavel Šenk

Základní popis

Vyrábíme balkony, zahradní doplňky, altány. Zhotovujeme interiéry stylových restaurací z masivu. Zajišťujeme návrhy a dodávky včetně montáže.

Adresa

Medlov 65
783 91 Medlov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68358555
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 031 175
Mobil: +420 603 373 124
E-mail: senk.pavel@tiscali.cz
WWW: www.e-balkony.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šenk - Majitel

Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.