• Detail firmy

KŘÍDLA a.s.

Základní popis

Služby: kreativita,corporate identity,webdesing,packdesing,polygrafická výroba,internetové projekty,direct marketing,ATL kampaně,komunikační strategie

Adresa

Jeseniova 1151/55
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25649132
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Služby:

kreativita,corporate identity,webdesing,packdesing,polygrafická výroba,internetové projekty,direct marketing,ATL kampaně,komunikační strategie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 003 334
Fax: +420 274 003 360
E-mail: kridla@kridla.cz
E-mail: roman.spacil@kridla.cz
WWW: www.kridla.cz

Kontaktní osoba

Roman Spáčil - Jednatel

Miroslav Ježek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.