• Detail firmy

APS - PRAHA s.r.o.

Základní popis

Nabídka obchodní činnosti v oblasti tepelné techniky. Dovoz plynových kotlů Riello, Beretta, Remeha či přípravků a zařízení pro úpravu vody firmy Gel.

Adresa

U Voborníků 458/4
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48117188
DIČ:  009-47117188
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  45000000

Výrobky, činnosti

Plynové kotle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 311 351
Mobil: 602 385 695
E-mail: aps@aps-praha.cz
WWW: www.aps-praha.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Motyková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.